På grund af den megen regn er der aflysninger af kampe på græs og der for ændringer af andre kampe.

Se ændringer:

HJEMMEKAMPE UGE 37
TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE    
    HOLD   OMKL   KLUB   OMKL        
 FREDAG D. 15. SEPTEMBER
                         
17.30   U17 M   2   AB TÅRNBY   E   BANE 7   AFLYST
                    SPILLES EVT. SØNDAG    
                         
17.45   U16 M   5   B 93   D   BANE 8   AFLYST
                         
18.30   SERIE 3   4   SUNDBY   7   KUNST 2    
                         
19.00   KS-SERIEN   3   UNION       FR.BERG IP    
                         
19.30   U19 M   1   GVI   G   KUNST 3    
 LØRDAG D. 16. SEPTEMBER
10.00   U13 ØST 1   7   B 93   5   KUNST 2    
                         
10.00   U13 ØST 2   8   FARUM   2   KUNST 2    
                         
10.00   U14 P1   5   FA 2000       KUNST 3    
                         
11.15   U15 P3       HELLAS       BANE 8   AFLYST
                         
11.30   U15 ØST 1   11   FC ROSKILDE   6   KUNST 3    
                         
11.30   U14 P3   4   VANLØSE   F   KUNST 2    
                         
13.00   U14 ØST 1   11   HB KØGE       SPILLES I KØGE    
                         
14.00   U19-LIGAEN   13   AAB   1   KUNST 3    
                         
14.00   U13 P3       VESTIA           FLYTTET 25/9
                         
16.30   U17-LIGAEN   12   AAB   2   KUNST 3    
                         
                         
SØNDAG D. 17. SEPTEMBER
                         
10.00   U11 A P1   E   B1908   8   KUNST 2    
                         
10.00   U13 M   4   VANLØSE   6   KUNST 2    
                       
10.00   U17 P3   1   PRESPA   7   KUNST 3   AFLYST
                         
11.15   U10 A1   D   VALLENSBÆK   F   KUNST 2    
                         
16.00   KB MIX   7   TRÆNING       KUNST 2    
                         

På udebane ved vi at følgende er aflyst:

U6 stævner på Røllikkevej i Kastrup søndag

U10 stævner på Jens Jessensvej søndag

U19 P1 søndag i Jægersborg

U12 A P1 Skjold - KB i Fælledparken Lørdag,
kampen spiller i stedet søndag 11.15 på Kunst 2.

U12 C P4 GVI - KB i Nymosen, GVI