FODBOLDEN I  UGE 38
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
FREDAG   15.00 - 19.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
           
SØNDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
             
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
FODBOLDEN I UGE 38
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 19/9 11.00 M+70 5 FREM 6 KUNST 6
             
  20.30 SEN 7M  KB 7 1 UNION 7 KUNST 10
             
  20.30 M+32 ØST 5 ALLERØD 6 KUNST 9
             
TI 20/9 17.45 SEN 7M KB 4 4 SSB 1 KUNST 6
             
  20.30 SEN 7M KB 2 4 SKJOLD 1 KUNST 6
             
ON 21/9 20.30 SEN 7M KB 3 4 SKJOLD 1 KUNST 10
             
  20.30 HIK 6 M+60 5 KUNST 9
             
TO 22/9 14.30 FCK 10 HVIDOVRE 1 OG 2 KB 2
             
FR 23/9 17.30 U15 P2 5 B 1903 G KUNST 9
             
  17.30 U14 P2  6 FR.VALBY 1 KUNST 10
             
  17.45 U11 P1 KB 2 D FB   KUNST 11
             
  17.45 U11 P1 KB 3 E GVI 7 KUNST 3
             
  17.45 U13 M F B 93 7 KUNST 11
             
  19.00 SERIE 4 KB 8 3 SKJOLD 8 KUNST 9
             
  19.00 SERIE 5 KB 10 2 FB   KUNST 10
             
  19.00 M+ 32 7M 4 FB   KUNST 10
             
LØ 24/9 09.00 TALENT SKILLS   CAMP   KUNST 10
             
  10.00 U8 P1   DBUKSTÆVNE   KUNST 6
             
  10.00 U9 RÆKKE 2 P2   DBUKSTÆVNE   PILE ALLE
             
  10.00 U11 P3 1 VESTIA 2 KUNST 6
             
  10.00 U12 P3 E HVIDOVRE F KUNST 9
             
  10.00 U11 P4 1 VESTIA 2 KUNST 9
             
  11.30 U12 P1 5 DRAGØR 6 KUNST 6
             
  11.30 U11 P1 7 VESTIA 8 KUNST 6
             
  11.30 U12 P4 G STEFAN D KUNST 9
             
  11.30 U11 P3 7 SKJOLD 8 KUNST 9
             
  12.15 U9 RÆKKE 2 P3   DBUKSTÆVNE   PILE ALLE
             
  12.30 U12 A E HIK F KUNST 6
             
  14.00 U15 LIGA 11 RANDERS 1 KUNST 9
             
  14.00 U14 LIGA 11 OB 2 KUNST 10
             
  14.30 U8 RÆKKE 2 P1   DBUKSTÆVNE   PILE ALLE
             
SØ 25/9 10.00 U16 P2 5 BK FIX 7 KUNST 9
             
  10.00 U16 - 3 8   E KUNST 10
             
  10.00 U15 M 6 HEKLA 2 KUNST 6
             
  12.00 U14 LIGA 3 G SLAGELSE F KUNST 10
             
  12.00 SERIE 3 KB 3 4 FC NYHAVN 1 KUNST 9
             
  14.00 SERIE 4 KB 7 5 SKJOLD 7 KUNST 6
             
  14.00 SERIE 2  3 HB 8 KUNST 9
             
  14.00 SERIE 3 KB 4 6 FØROYAR 2 KUNST 10
             
  16.00 SERIE 3 KB 5 4 KFUM 1 KUNST 10
             
  16.00 KB MIX       KUNST 6