FODBOLDEN I  UGE 20
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
FREDAG   15.00 - 20.00   JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
           
SØNDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
             
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
FODBOLDEN I UGE 20
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 16/5 19.45 B 1903    SEN 7M 3 KB 5   FR.BERG IP
             
  19.45 7M SEN 5 KB 7   FB   FR.BERG IP
             
  20.30 M+32 POKAL 5 FC GRÆSRØDDER 7 KUNST 9
             
  20.30 M+60 6 LYNGBY 8 KUNST 10
             
TI 17/5 16.00 U16 RESERVE  12 BRØNDBY 2 KUNST 9
             
  17.50 7M SEN 3 KB 4 4 FB   KUNST 11
             
  18.00 U19 LIGA 13 FCN 1 KB 1
             
  20.30 7M SEN 1 KB 1 4 NØRREBRO 2 KUNST 6
             
ON 18/5 19.00 U17 P2 7 NØRREBRO G KUNST 6
             
  20.30 M+40 ØST 5 BSF 8 KUNST 10
             
  20.30 7M SEN KB 3 1 FB   KUNST 9
             
  20.30 7M SEN KB 2 4 SKJOLD E KUNST 9
             
  20.30 M+60 7M 6 HUSUM D KUNST 6
             
TO 19/5 20.30 7M SEN KB 6 1 PIONEREN 2 KUNST 
             
FR 20/5 17.45 U11 P3 5 B 93 E KUNST 6
             
  17.45 U13 P1 6 SKJOLD F KUNST 10
             
  17.45 U12 P3  7 HELLAS G KUNST 11
             
  19.00 M+32 7M 4 VALBY 1 KUNST 10
             
  19.00 U19 P1 2 FB   KUNST 9
             
LØ 21/5 10.00 U7 UØVET PULJE 1   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  10.00 U7 ØVET PULJE 3   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  10.00 U14 P3 4 HEKLA 6 KUNST 10
             
  10.00 U11 T 8M 5 KØGE E KUNST 9
             
  10.00 U13 P2 7 SUNDBY 8 KUNST 9
             
  10.00 U12 P1 7 FA 2000   KUNST 6
             
  12.00 U11 P1 5 B93 8 KUNST 6
             
  12.00 U13 M G DRAGØR 8 KUNST 6
             
  12.00 U14 LIGA 11 XX D KUNST 9
             
  12.00 U16 ØST 1 GLADSAXE/HERO 2 KUNST 10
             
  12.15 U7 UØVET PULJE 2   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  12.15 U7 UØVET PULJE 3   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  14.00 U16 P1 4 B 93 6 KUNST 9
             
  14.00 U15 P3  5 CIK E KUNST 10
             
  14.30 U7 UØVET PULJE 6   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
SØ 22/5 10.00 TRÆNERKURSUS       KUNST 6
             
  10.00 U11 P3 F ÅKANDEN   KUNST 6
             
  10.00 U17 P1 7 FR.AMAGER 8 KUNST 9
             
  10.00 U14 LIGA 2 6 LYNGBY G KUNST 10
             
  11.00 CRICKET KB 2   AB 1 KB
             
  12.00 U13 LIGA 2 5 FA 2000   KUNST 6
             
  12.00 SERIE 2 4 KASTRUP 2 KUNST 9
             
  12.00 U12 T 11M D   E KUNST 10
             
  14.00 TRÆNERKURSUS       KUNST 6
             
  14.00 KB MIX       KUNST 6
             
  14.00 SERIE 5 KB 8 5 FREM 8 KUNST 9
             
  14.00 U17 M 7 FB   KUNST 10
             
  16.00 SERIE 5 KB 9 4 FR.AMAGER 2 KUNST 6
             
  16.00 SERIE 5 KB 10 6 HIK G KUNST 10
             
  16.00 KB MIX       KUNST 6