FODBOLDEN I  UGE 39
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 20.00 KONTAKT VAGTEN 2238 2306
           
FREDAG 15.00 - 19.00 KONTAKT VAGTEN 2238 2306
       
LØRDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
           
SØNDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
             
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
FODBOLDEN I UGE 39
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 27/9 20.00 SEN 7M KB 5   FB   FR.BERG IP
             
  20.30 M+32 5 HVIDOVRE 7 KUNST 9
             
  20.30 M+40 6 HEKLA 8 KUNST 6
             
  20.30 M+60 7M 1 HUSUM G KUNST 9
             
ON 29/9 17.00 U17 LIGA 12 BRØNDBY 1 KB
             
  20.30 M+60 7M KB 2 6 AB TÅRNBY 7 KUNST 6
             
  20.30 7M SEN M 4 FB   KUNST 9
             
  20.30 M+60 5 FA 2000/RØD   KUNST 10
             
TO 30/9 11.00 M+65 7M   LYNGBY   KUNST 6
             
FR 1/10 17.30 U13 P1 6 VANLØSE 7 KUNST 3
             
  17.30 U11 KB 4   AB TÅRNBY   KUNST 11
             
  19.00 SERIE 5 KB 6 5 HIK 1 KUNST 10
             
  19.30 M+ 32 4 VESTERBRO A. 2 KUNST 6
             
LØ 2/10 10.00 U13 P3   FR.AMAGER   KUNST 6
             
  10.00 U13 LIGA 1 8 LYNGBY 4 KUNST 9
             
  10.00 U13 LIGA 2 5 LYNGBY 7 KUNST 9
             
  10.00 SERIE 5 KB HOS 6 B 1903 2 KUNST 10
             
  11.30 U10 HVID       KUNST 6
             
  12.00 U12 KB 1 G VANLØSE D KUNST 9
             
  12.00 U14 LIGA 11 LYNGBY 1 KUNST 10
             
  13.30 U11 P2   AB TÅRNBY   KUNST 6
             
  14.00 U10   4-HOLDSTÆVNE   KUNST 9
             
  14.00 U15 6 TR.KAMP 2 KUNST 10
             
SØ 3/10 10.00 U13 B2       KUNST 9
             
  10.00 U12 T 8   G KUNST 9
             
  10.00 U12 KB 4   FREM   KUNST 6
             
  10.00 U15 P3 6 VESTIA 7 KUNST 10
             
  10.30 U13 KB 5   UNION   KUNST 6
             
  12.00 U12 P4   SKJOLD   KUNST 6
             
  12.00 U12 KB 5   FR.VALBY   KUNST 9
             
  12.00 U16 ØST 2 B 1903 1 KUNST 10
             
  14.00 U14 M 4 HEKLA G KUNST 6
             
  14.00 SERIE 5 KB 8 6 FC RYPARKEN 7 KUNST 9
             
  14.00 U17 P2 5 B 93 8 KUNST 9
             
  16.00 SERIE 1 3 GVI 1 KUNST 9
             
  16.00 KB MIX       KUNST 6