FODBOLDEN I  UGE 38
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
FREDAG 14.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
           
SØNDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
             
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
U19-ligaen scorer til 2-0 mod Brøndby Foto: Torkil Fosdal, FCK.DK

U19-ligaen scorer til 2-0 mod Brøndby Foto: Torkil Fosdal, FCK.DK

FODBOLDEN I UGE 38
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 20/9 11.00 M+70  1 ØSTERBRO 2 KUNST 10
             
  20.30 M+60 7M 6 AB TÅRNBY 5 KUNST 9
             
ON 22/9 17.45 U13 M   B 93   KUNST 10
             
  20.30 SEN 7M KB 3 5 FA 2000   KUNST 10
             
  20.30 SEN 7M KB 4 6 VALBY 1 KUNST 9
             
T0 23/9 16.00 U11 P1   HIK   KUNST 10
             
FR 24/9 17.30 U11 KB 3   HVIDOVRE   KUNST 3
             
  17.30 U11 P4   HVIDOVRE   KUNST 6
             
  17.30 U13 P4   KASTRUP   KUNST 11
             
  19.00 U19 P2 2 AB TÅRNBY 1 KUNST 9
             
LØ 25/9 10.00 U9 TALENT 8M       KUNST 10
             
  10.00 U15 P1 4 GVI G KUNST 9
             
  10.00 U14 P3 5 UNION 7 KUNST 9
             
  10.00 U7 DRENGE UØVET       PILE ALLE
             
  11.15 U7 DRENGE UØVET       PILE ALLE
             
  12.00 U11 KB 1   HVIDOVRE   KUNST 10
             
  12.00 U15 P2 6 HVIDOVRE 8 KUNST 6
             
  12.30 U7 DRENGE UØVET       PILE ALLE
             
  13.00 U15 LIGA 11 OB 4 KUNST 9
             
  13.00 U19 LIGA 13 OB 2 KB 1
             
  13.45 U7 DRENGE ØVET       PILE ALLE
             
  14.00 U13 B2       KUNST 10
             
  15.00 U7 DRENGE ØVET       PILE ALLE
             
  15.15 U17 LIGA 12 OB 1 KB 3
             
  16.15 U7 DRENGE ØVET       PILE ALLE
             
SØ 26/9 10.00 SERIE 5 KB 7 5 VALBY G KUNST 9
             
  10.00 U17 KB 3 7 FR.AMAGER D KUNST 6
             
  10.00 SERIE 5 KB 9 6 JÆGERSBORG 8 KUNST 10
             
  12.00 U14 LIGA 1 11 HB KØGE 1 KUNST 9
             
  12.00 U14 LIGA 2 E SUNDBY F KUNST 6
             
  12.00 SERIE 2 4 TÅRNBY FF 2 KUNST 10
             
  14.00 U11 KB 2   ØSTERBRO   KUNST 6
             
  14.00 U11 P4   NØRREBRO   KUNST 6
             
  14.00 U13 P4   SUNDBY   KUNST 9
             
  14.00 U13 P2   RØDOVRE   KUNST 9
             
  14.00 U17 M   VANLØSE   KUNST 10
             
  16.00 SERIE 4 KB 5 6 ØKF 1 KUNST 9
             
  16.00 KB MIX       KUNST 6