FODBOLDEN I  UGE 37
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
FREDAG 14.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
           
SØNDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
             
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
FODBOLDEN I UGE 37
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 13/9 20.30 7M SEN 3 KB 4 5 FB 2 KUNST 10
             
  20.30 7M SEN 3 KB 5 6 KFB 1 KUNST 9
             
TI 14/9 15.30 U19 LIGA    BRØNDBY 1 KB 1
             
ON 15/9 19.00 U16 ØST 2 KARLSLUNDE 1 KUNST 10
             
  20.30 M+32 ØST 5 LYNGBY 8 KUNST 9
             
  20.30 M+ 40 ØST 6 SKOVSHOVED 7 KUNST 6
             
  20.30 SEN 7M M KB  4 FR.VALBY G KUNST 6
             
T0 16/9 16.00 U11 P1   HIK   KUNST 10
             
  20.30 7M SEN KB 6 1 FB   KUNST 3
             
FR 17/9 16.00 DIF       KUNST 3
             
  17.30 U11 P4   VESTIA   KUNST 10
             
  17.30 U11 P2   FR.VALBY   KUNST 6
             
  19.00 U19 ØST   FFB   KUNST 9
             
  19.00 U19 P2   SKOVSHOVED   KUNST 10
             
LØ 18/9 10.00 U9 TALENT       KUNST 6
             
  10.00 U6 PIGER   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  10.00 U13 LIGA   BRØNDBY   KUNST 9
             
  10.00 U13 KB 4   JÆGERSBORG   KUNST 10
             
  11.15 U7 PIGER   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  12.00 U14 LIGA   BRØNDBY   KUNST 9
             
  12.00 U11 KB 5   VANLØSE   KUNST 10
             
  12.00 U12 P4   B 1808   KUNST 10
             
  12.30 U7 PIGER    DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  13.30 U11 KB 3   SKOVSHOVED   KUNST 9
             
  13.30 U11 P4   KFUM   KUNST 10
             
  13.45 U8 PIGER    DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  15.00 U9 PIGER    DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  16.15 U10 PIGER    DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
SØ 19/9 10.00 SERIE 1   HIK   KUNST 9
             
  10.00 U17 P2   BRØNSHØJ   KUNST 10
             
  10.00 U15 P3   KASTRUP   KUNST 6
             
  12.00 SERIE 5 KB 8   HIK   KUNST 10
             
  12.00 U13 LIGA 2   NAKSKOV   KUNST 9
             
  12.00 U12 1   HIK   KUNST 9
             
  12.00 U13 B2       KUNST 6
             
  14.00 SERIE 4 KB 4   SKJOLD   KUNST 10
             
  16.00 SERIE 5  KB 6   OLYMPIA   KUNST 6
             
  16.00 KB MIX       KUNST 6