FODBOLDEN I  UGE 40
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
FREDAG 15.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
           
SØNDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
             
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
KB - jubel mod Hvidovre

KB - jubel mod Hvidovre

HJEMMEKAMPE UGE 40
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MAN 28/9 11.00 M+70 1 BRØNSHØJ 1 KUNST 6
             
  20.30 M+45 4 FA 2000   KUNST 9
             
  20.30 7M SEN 5 5 FB 6 KUNST 10
             
ONS 30/9 17.30 U14 KB 5 2 FA 2000   KUSNT 10
             
  19.00 U16 ØST 1 FA 2000   KUNST 9
             
  20.30 M+40 ØST 5 GREVE 1 KUNST 10
             
  20.30 M+60 7M 6 FREM 4 KUNST 10
             
TOR 1/10 11.00 M+65 5M   FREM   KUNST 6
             
  17.30 U15 1 1 B 1903 2 KUNST 6
             
  20.30 7M SEN 1 1 FC BREEZE 2 KUNST 6
             
FRE 2/10 17.30 U11 KB 5   VANLØSE   KUNST 11
             
  17.30 U11 KB 6   BK FIX   KUNST 3
             
  17.30 U13 KB 6   FB   KUNST 6
             
  18.00  KB 5   SKJOLD   KUNST 10
             
  18.00 U13 KB 4   HEKLA   KUNST 9
             
  19.00 SEN 7M KB 2   KFUM   KUNST 9
             
  19.00 SEN 7M KB 4   FB   KUNST 6
             
LØR 3/10 10.00 U13 LIGA 8 LYNGBY 1 KUNST 10
             
  10.00 U11 KB 4   VANLØSE   KUNST 10
             
  10.00 U12 KB3    SKJOLD   KUNST 6
             
  10.00 U11 KB 1   HIK   KUNST 6
             
  10.00 U14 LIGA  11 HB KØGE 7 KUNST 9
             
  10.00 U9 2 PULJE 1   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  12.00 U17 LIGA 12 ESBJERG 1 KUNST 6
             
  12.00 U15 M 5 SKJOLD 4 KUNST 10
             
  13.00 U9  PULJE 7   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  14.00 U15 LIGA 11 ESBJERG 7 KUNST 10
             
  14.00 U15 P2 6 B 1903 8 KUNST 11
             
  14.30 KS-SERIEN 3 HVIDOVRE 2 KUNST 9
             
SØN 4/10 10.00 U14 LIGA 2 1 B 1973 5 KUNST 9
             
  10.00 U16 ØST 2 BSI 6 KUNST 10
             
  10.00 U10 1 PULJE 5 OG 8   DBUK STÆVNE   KB 6
             
  12.00 U10 3 PULJE 7 OG 8   DBUK STÆVNE   KB 6
             
  12.00 U15 LIGA 2 4 HIMMELEV-V 8 KUNST 10
             
  12.00 U14 KB 3 7 SKJOLD   KUNST 9
             
  14.00 U12 KB 4   BRØNSHØJ   KUNST 10
             
  14.00 U11 3 KB P4   FR.AMAGER   KUNST 10
             
  14.00 U17 KB 3 2 SKJOLD 5 KUNST 6
             
  14.00 SERIE 5 KB6 6 FA 2000   KUNST 9
             
  16.00 SERIE 4 4 VANLØSE 1 KUNST 9
             
  15.00 KB MIX       LILLE HAL