FODBOLDEN I  UGE 38
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
FREDAG 15.00 - 19.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
           
SØNDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3871 4170
             
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
HJEMMEKAMPE UGE 38
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
             
MAN 14/9 19.45 SERIE 2   STEFAN   KUNST 6
             
  20.30 7M POKAL 6 FB   KUNST 6
             
  20.30 M+32 5 HVIDOVRE 1 KUNST 9
             
TIR 15/9 17.30 U14 LIGA   LYNGBY 1 KB 1
             
  20.30 7M SEN KB 1 5 FA 2000   KUNST 6
             
  20.30 11M POKAL KB4 6 VESTIA   KUNST 9
             
ONS 16/9 20.30 M+55 5 SSB 1 KUNST 9
             
  20.30 7M SEN KB2 6 FR.VALBY 2 KUNST 6
             
TOR 17/9 19.00 7M SEN KB 6 6 RØDOVRE   KUNST 6
             
  20.30 7M POKAL   FREM   KUNST 6
             
FRE 18/9 14.00 7M SEN 1 LUND ELMER 1 KUNST 10
             
  17.00 VENTELISTEBOLD   TRÆNING   KUNST 3
             
LØR 19/9 10.00 U15 M 2 B 93   KUNST 9
             
  10.00 U13 M 5 HVIDOVRE   KUNST 6
             
  10.00 U15 P1 KB 4 6 HEKLA   KUNST 10
             
  10.00 U7 PIGER P2   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  10.00 U6 DRENGE P14   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  11.30 U8 DRENGE P 2   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  11.30 U6 DRENGE P 4   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  12.00 U11 KB 6   HVIDOVRE   KUNST 10
             
  13.00 U14 LIGA    OB 1 KUNST 9
             
  13.00 U6 DRENGE P 5   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  13.00 U8 DRENGE P 3   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
  14.30 U6 DRENGE P 6   DBUK STÆVNE   PILE ALLE
             
SØN 20/9 10.00 U16 M 4 AB TÅRNBY 8 KUNST 9
             
  10.00 KB MIX   TURNERING   KUNST 6
             
  10.00 U12 KB 4   BK FIX   KB 10
             
  12.00 SERIE 4  5 FR.VALBY 1 KUNST 9
             
  12.00 SERIE 5 KB 6 6 TÅRNBY FF 2 KUNST 10
             
  12.00 U15 LIGA   FCM 7 KUNST 11
             
  14.00 FA 2000   U12   KUNST 6
             
  15.00 KB MIX 4     KUNST 6