FODBOLDEN I  UGE 22
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TIL STEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
FREDAG 14.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  LUKKET    
           
SØNDAG  LUKKET    
             
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306

Fodboldkontoret holder åbent for telefoniske henvendelser og
pr. e-mail fodbold@kb-boldklub.dk

 

Der vil være være træning i følge corona-reglerne med træning i grupper af maksimalt 10 personer.

TRÆNING TIRSDAGE
TID HOLD ÆNDRINGER: BANE
15.30-20.30 CRICKET     CRICKETBUR
         
14.00 - 18.00 U19 LIGA     KB
             
14.30 - 15.45 U17 LIGA     KUNST 9
14.30 - 15.45 U10 T     KUNST 6: 1 - 2
             
15.00 - 16.30 U11 T     KUNST 6: 3-4
         
16.00 - 17.15 U17 LIGA     KUNST 9
16.00-17.15 U11 B1     KUNST 3: 1 - 2
16.00-17.15 U11 B2     KUNST 3: 3 - 4
16.00-17.15 U11 A2     KUNST 11: 1 - 2
16.00-17.15 U12 T     KUNST 6: 1 - 2
         
17.30 - 18.45 U10 B1     KUNST 3: 1 - 2
17.30 - 18.45 U10 B2     KUNST 3: 3 - 4
             
17.30 - 18.45 U15 A     KUNST 6: 1 - 2
17.30 - 18.45       KUNST 6: 3 - 4
17.30 - 18.45 U15  B     KUNST 9: 1 - 2
             
17.30 - 18.45 U16     KUNST 10
             
17.30 - 18.45 U10 A2     KUNST 11: 1 - 2
         
19.00 - 20.30  6.SEN 11M     KUNST 6: 1 - 2
19.00 - 20.30 7M SEN 3     KUNST 6: 3
             
19.00 - 20.30 UNGSENIOR-5     KUNST 6: 4
19.00 - 20.30 UNGSENIOR-5     KUNST 9: 3
19.00 - 20.30 KS - SERIEN     KUNST 9: 1- 2 - 4
             
19.00 - 20.15 4. SENIOR 11M   KUNST 11: 1 - 2
19.00 - 20.15 7. SENIOR 11M     KUNST 11: 3 - 4
             
20.30 - 22.00 SERIE 2   KUNST 6: 1 - 2
TRÆNING ONSDAGE: 
TID HOLD ÆNDRINGER: BANE
16.30-20.30 CRICKET     CRICKETBUR
             
11.00 - 12.30 M+55/60     KUNST 6: 1 - 2
         
14.00 - 18.00 U19 LIGA     KB
             
14.30 - 16.00 U9 T     KUNST 11
             
15.00 - 16.10 U10 T     KUNST 6: 1 - 2
15.00 - 16.00 U15 LIGA     KUNST 9
14.30 - 15.45 U14 LIGA     KUNST 10
16.15 - 17.30 U15 LIGA     KUNST 9
16.00-17.15 U14 LIGA     KUNST 10
         
16.00-17.15 U12 B1     KUNST 3: 1 - 2
16.00-17.15 U12 B2     KUNST 3: 3 - 4
16.00-17.15 U12 A2     KUNST 11: 1 - 2
16.20 - 17.30 U11 T     KUNST 6: 1 - 2
16.00 - 17.30 U13 LIGA     KUNST 9
             
17.30 - 18.45 U13 B1     KUNST 3: 1 - 2
17.30 - 18.45 U13 B2     KUNST 3: 3 - 4
             
17.30 - 18.45 U14 B     KUNST 6: 1 - 2
17.30 - 18.45 U16 B     KUNST 6: 3 - 4
             
17.30 - 18.45 U12 T     KUNST 9: 1 - 2
             
17.30 - 18.45 U14 A     KUNST 10
             
17.30 - 18.45 U13 A2     KUNST 11: 1 - 2
         
19.00 - 20.30 U19     KUNST 6
         
19.00 - 20.30 M+40/45     KUNST 9: 
         
19.00 - 20.30 7MSEN 1     KUNST 10: 1
19.00 - 20.30 7MSEN 5     KUNST 10: 2
TRÆNING TORSDAGE: 
TID HOLD ÆNDRINGER: BANE
15.30-16.30 CRICKET     CRICKETBUR
         
14.00 - 18.00 U19 LIGA     BANE 2
             
14.30 - 16.00 U9 T     KUNST 6: 1 - 2
14.30 - 15.45 U17 LIGA     KUNST 9
15.00 - 16.30 U10 T     KUNST 6: 3 - 4
         
16.00 - 17.30 U13 LIGA     KUNST 6
         
16.00 - 17.15 U10 B1     KUNST 3: 1 - 2
16.00 - 17.15 U10 B2     KUNST 3: 3 - 4
16.00 - 17.15 U10 A2     KUNST 11: 1 - 2
16.00 - 17.30 U17 LIGA     KUNST 9
16.00 - 17.30 U9 T     KUNST 6: 1 - 2
         
17.30 - 18.45 U11 B1     KUNST 3: 1 - 2
17.30 - 18.45 U11 B2     KUNST 3: 3 - 4
             
17.30 - 18.45 U15 A     KUNST 6: 1 - 2
17.30 - 18.45 U15 A     KUNST 6: 3 - 4
             
17.30 - 18.45 U15 B     KUNST 9: 1 - 2
             
17.30 - 18.45 U17 ØST     KUNST 10
             
17.30 - 18.45 U11 A2     KUNST 11: 1 - 2
         
19.00 - 20.30 7M 6.SEN     KUNST 6: 1
19.00 - 20.30 7M 3. SEN     KUNST 6: 2
19.00 - 20.30 UNGSEN(5)     KUNST 6: 3 - 4
             
19.00 - 20.30 KS - SERIEN     KUNST 9: 1- 2 - 3 - 4
             
19.00 - 20.15 4. SENIOR 11M   KUNST 11: 1 - 2
19.00 - 20.15 7. SENIOR 11M     KUNST 11: 3 - 4
TRÆNING FREDAG:
TID HOLD ÆNDRINGER: BANE
15.30 - 19.30 CRICKET     CRICKETBUR
         
14.00 U19 LIGA     BANE 2
           
15.00 - 16.15 U15 LIGA     KUNST 9
16.15 - 17.30 U15 LIGA     KUNST 9
         
14.30 - 15.45 U14 LIGA     KUNST 10
16.00 - 17.15 U14 LIGA     KUNST 10
         
         
         
TRÆNING LØRDAG:
TID HOLD ÆNDRINGER: BANE
           
08.45 - 10.00 U19 LIGA     KB
           
10.00 - 11.30 U17 LIGA     KUNST 9
10.00 - 11.30 U17 LIGA     KUNST 10
12.30 - 14.00 U17 LIGA     KUNST 9
         
         
10.00 - 11.30 U11 T - U12 T     KUNST 11
10.00 - 11.30 U9 T - U10 T     KUNST 6
         
         
         
TRÆNING SØNDAG:
TID HOLD ÆNDRINGER: BANE
         
         
        BANE 2
           
10.15 - 11.30 U14 LIGA     KUNST 10
11.45 - 13.00 U14 LIGA     KUNST 10
         
10.00 - 11.30 U13 LIGA     KUNST 6: 
         
16.00 - 17.30 KB MIX     KUNST 6: 
10.00 - 11.30