FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
             
FREDAG 14.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
           
SØNDAG  09.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
HJEMMEKAMPE UGE 37
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 10/9 19.45 M+ 55   B 1903   FR.BERG IP
             
  20.30 OB POKAL 5 VIKTORIA 7 KUNST 3
             
  20.30 SEN 7M 3 P1 4 AMALIE 8 KUNST 2
             
  20.30 SEN 7M 4  6 FB   KUNST 2
             
TI 11/9 18.30 U12 3 P1 6 HIK    KUNST 2
             
ON 12/9 17.45 U14 POKAL   FARUM   KUNST 2
             
  20.30 M+40 7M 5 DRAGØR 7 KUNST 2
             
  20.30 SEN 7M P6 4 VESTIA 8 KUNST 3
             
TO 13/9 20.30 SERIE 3 6 VIKTORIA 2 KUNST 3
             
FR 14/9 17.15 U15 P2 2 VESTIA 8 KUNST 2
             
  17.15 U11 2 P1 4 B 93 F BANE 7
             
  17.15 U11 3 P3 4 CIK D KUNST 2
             
  18.30 U14 P1 E KFUM G BANE 7
             
  18.30 U13 3 P3 5 ØSTERBRO F KUNST 2
             
  18.30 U13 M 5 DRAGØR D KUNST 2
             
  19.00 SERIE 4 6 VESTIA 8 KUNST 3
             
LØ 15/9 10.00 U14 ØST 1 11 B 93 1 KUNST 3
             
  10.00 U13 ØST 1 7 KØGE G KUNST 2
             
  10.00 U11 1 P1 F B 93 E KUNST 2
             
  11.30 U13 P1 6 FR.AMAGER D KUNST 2
             
  11.30 U11 3 P1 5 SKJOLD E KUNST 2
             
  11.30 U15 ØST 2 2 BIRKERØD 8 KUNST 3
             
  12.45 U12 1 P4 4 GVI 1 KUNST 2
             
SØ 16/9 10.00 U13 P2B 2 HUSUM D KUNST 3
             
  10.00 U11 P2 4 TÅRNBY FF E KUNST 2
             
  10.00 U11 P3 6 HVIDOVRE F KUNST 2
             
  11.45 U17 ØST 2 1 B 1903 8 KUNST 3
             
  11.45 U17 M 5 FIX 7 KUNST 3
             
  13.30 U14 P2 4 AB TÅRNBY G KUNST 2
             
  13.30 U19 M 2 HVIDOVRE 6 KUNST 3
             
  13.30 U10 2 P3   DBUK STÆVNE   FR.BERG IP