FODBOLDEN I  UGE 36
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
             
FREDAG 14.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
           
SØNDAG  08.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
HJEMMEKAMPE UGE 36
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 3/9 11.00 M+ 70 5 BRØNSHØJ 6 KUNST 2
             
  13.00 RESERVELIGA 10 FC NORDSJ. 1 KB 
             
  20.30 M+ 32 ØST 5 AB 4 KUNST 3
             
  20.30 M+ 40  6 FIX 8 KUNST 2
             
TI 4/9 20.30 SEN 7M 4 P1 6 FR.AMAGER 2  KUNST 2
             
ON 5/9 20.30 SEN 7M P6 6 VESTIA G KUNST 2
             
  20.30 M+40 7M 5 DRAGØR 7 KUNST 2
             
  20.30 M+ 55 4 FR.VALBY 8 KUNST 3
             
TO 6/9 11.00 M+ 65 7M 1 ABTÅRNBY 2 KUNST 2
             
FR 7/9 17.15 U15 P2 5 AB TÅRNBY E BANE 7
             
  17.15 U14 M 6 AB TÅRNBY D KUNST 2
             
  18.30 U15 P1 1 SKJOLD G KUNST 2
             
  19.00 U19 ØST 2 FA 2000   KUNST 2
             
  19.45 SEN 3 7M 4 HB F KUNST 2
             
LØ 8/9 10.00 U12 1 P1 8 FA 2000   KUNST 3
             
  10.00 U12 1 P2 7 FB   KUNST 3
             
  10.00 U12 2 P4 4 B93 G KUNST 2
             
  10.00 U11 1 P2 E GVI F KUNST 2
             
  11.30 U12 2 P4 5 FA 2000   KUNST 2
             
  11.30 U13 P4A 1 SIF D KUNST 2
             
  11.30 U14 P1 6 DRAGØR 2 KUNST 3
             
  13.00 U12 3 P3 8 FR.VALBY G KUNST 2
             
  13.00 U13 ØST 7 LYNGBY 4 KUNST 3
             
  15.00 U10-U11 KB D - E TURNERING   KUNST 2
             
    B 1908  5 OG 6 ROSTOCK 1 OG 2  
             
SØ 2/9 09.00 U10-U11 D - E ROSTOCK 1 OG 2 KUNST 3
             
  10.00 U10-U11 MALMØ  5 OG 6 ROSTOCK   KUNST 3
             
  10.00 U12 MINITURNERING     7 - 8 KUNST 2
             
  11.45 U16 M 5 AB TÅRNBY G KUNST 3
             
  13.30 SERIE 3 4 FC UDFORDRING 1 KUNST 3
             
  13.30 U19 P1 2 B 1903 66 KUNST 2