FODBOLDEN I  UGE 16
FODBOLDKONTORETS   ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
             
FREDAG 14.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG  09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
           
SØNDAG  09.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN 
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN  PÅ 2238 2306
HJEMMEKAMPE UGE 16
DAG TID HJEMMEHOLD UDEHOLD BANE
    HOLD OMKL. KLUB OMKL  
MA 16/4 19.00 U19 M 2 B 1903 G KUNST 3
             
  19.45 M+ 60   HB/ØSTERBRO   FR.BERG IP
             
  20.30 M+ 32 ØST 5 KØGE 4 KUNST 3
             
ON 18/4 20.30 M+ 45 7M 5 VIK-HB-ØIF 6 KUNST 2
             
  20.30 M+ 60 7M 4 HELLAS F KUNST 2
             
FR 20/4 15.45 TOPCENTER   U10 1 BANE 1
             
  16.45 TOPCENTER   U11 2 BANE 1
             
  17.45 TOPCENTER   U12 8 BANE 1
             
  17.15 U12 KB 2 5 VANLØSE D KUNST 2
             
  17.15 U12 KB 3 E FR.VALBY F KUNST 2
             
  18.30 U16 P1 1 HVIDOVRE 6 KUNST 3
             
  19.00 SEN 7M P6 4 FB   KUNST2
             
LØ 21/4 10.00 TRÆNERKURSUS       KUNST 2
             
  10.00 U11 P1 E HIK 5 KUNST 3
             
  10.00 U11-2 P2 4 SKJOLD 6 KUNST 2
             
  10.00 U12 P1 8 DRAGØR F KUNST 3
             
  11.30 U13 ØST 7 FARUM 2 KUNST 2
             
  11.30 U14 ØST 1 11 LYNGBY 1 KUNST 3
             
  13.00 U13 P1 4 HVIDOVRE 6 KUNST 3
             
  13.00 U12-2 P1 5 DRAGØR E KUNST 3
             
  15.00 TRÆNERKURSUS       KUNST 3
             
SØ 22/4 09.00 TRÆNERKURSUS       KUNST 2
             
  09.00 HORST WEIN STÆVNE       FR.BERG IP
             
  10.30 U12-3 P1 4 VESTIA E KUNST 3
             
  10.30 U12-3 P2 2 B 1903 D KUNST 3
             
  11.45 U14-2 P2 1 NØRREBRO 8 KUNST 2
             
  12.00 U11-1 P2 6 KB 4 7 KUNST 3
             
  13.00 TRÆNERKURSUS       KUNST 3