FODBOLDEN I   UGE 46
FODBOLDKONTORETS  ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
         
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
           
FREDAG 15.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
       
LØRDAG 09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
           
SØNDAG 09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN PÅ 3876 0062

 

HJEMMEKAMPE UGE 46
DAG   TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE
        HOLD   OMKL.   KLUB   OMKL    
MA 13/11   19.45   GOM   2   HB/ØIF       FR.BERG IP
                         
    20.45   VETERAN   5   SNEKKERSTEN   6   KUNST 3
                         
FR 17/11   18.30   U13 4 P5   1   SKJOLD   2   KUNST 2
                         
LØ 18/11   09.00   U17-19 LIGA       TRÆNING       KUNST 3
                         
    10.00   U12 A P3   6   SKJOLD   2   KUNST 2
                         
    10.00   U12 B P4   4   FR.AMAGER   F   KUNST 2
                         
    10.30   U11 C P4   5   AIF   8   KUNST 3
                         
    10.30   U12 A P4   7   SUNDBY   G   KUNST 3
                         
    11.30   U11 A1   E   GREVE   D   KUNST 2
                         
    12.00   U14 ØST   11   ROSKILDE   1   KUNST 3
                         
    13.00   U15 ØST 2   6   BIRKERØD   2   KUNST 2
                         
    13.30   U14 P4   4   SKJOLD   5   KUNST 3
                         
    14.30   U14   1-2   7   GREVE   G   KUNST 2
                         
    15.00   U13 A2   1   FB       KUNST 3
                         
SØ 19/11   09.00   KURSUS               KUNST 2
                         
    10.00   U17-19 LIGA       TRÆNING       KUNST 3
                         
    10.00   U13   P5   4   HELLAS   7   KUNST 2
                         
    11.15   U13 P6   5   FR.AMAGER   6   KUNST 2
                         
    11.30   U11 A2 x 2   1   RINGSTED   2   KUNST 3
                         
    12.30   U12 B P5   E   SKJOLD   F   KUNST 2
                         
    12.30   U10 A2   D   ??   G   KUNST 2
                         
    13.00   U14 3 P2   4   SIF   7   KUNST 3
                         
    13.45   U12 C P3   5   FR.AMAGER   6   KUNST 2