FODBOLDEN I   UGE 41
FODBOLDKONTORETS  ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
FREDAG 15.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
LØRDAG 09.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
   
SØNDAG LUKKET KONTAKT TENNISVAGT 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN PÅ 3876 0062

 

HJEMMEKAMPE UGE 41
DAG   TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE
        HOLD   OMKL.   KLUB   OMKL    
MA 9/10   19.30   FA 2000       SEN 7M 2   6   KUNST 2
                         
    20.30   OLD B.   5   BSF   2   KUNST 3
                         
    20.30   SEN 7M 3   G   NØRREBRO   F   KUNST 2
                         
TI 10/10   20.30   SERIE 3 P 9   6   PI FODBOLD   2   KUNST 3
                         
ON 11/10   20.30   M+ 55   6   B 93   4   KUNST 3
                         
    20.30   SEN 7M 2   5   SØNDERBRO   F   KUNST 2
                         
TO 12/10   11.00   M +65 7M   1   SUNDBY   2   KUNST 2
                         
FR 13/10   17.00   U13 M   5   HIK   D   BANE 8
                         
    17.00   U13 P3   G   FREM   F   BANE 8
                         
    17.30   U19 P1   1   B 1903   6   KUNST 2
                         
    19.00   SERIE 3 P10   4   ØSTERBRO   2   KUNST 3
                         
    19.15   U13 ØST   7   LYNGBY   D   KUNST 2
                         
LØ 14/10   10.00   U17-19 LIGA       TRÆNING ??       KUNST 3
                         
    10.00   U14 P3   6   SKJOLD   1   KUNST 2
                         
    11.15   U15 ØST   11   MALMØ FF   5   KUNST 3
                         
    11.30   U13 ØST   7   KØGE   4   KUNST 2
                         
    11.30   U11 A1   E   B 93   F   KUNST 2
                         
    13.00   U15 ØST 2   6   AVARTA   1   KUNST 2
                         
    13.00   U14 ØST   12   LYNGBY   2   KUNST 3
                         
    14.30   U11 B1   E   ESPERGÆRDE   F   KUNST 2
                         
    16.15   KS-SERIEN   3   TÅRNBY FF       FR.BERG IP
                         
SØ 15/10   16.00   KB MIX   7   TRÆNING       KUNST 2