FODBOLDEN I   UGE 40
FODBOLDKONTORETS  ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 14.00 - 18.30 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
FREDAG 15.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
LØRDAG 09.00 - 16.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
   
SØNDAG 09.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN PÅ 3876 0062

 

HJEMMEKAMPE UGE 40
DAG   TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE
        HOLD   OMKL.   KLUB   OMKL    
MA 2/10   19.30   KS-SERIEN   3   SKJOLD       FR.BERG IP
                         
ON 4/10   19.00   U16 M   7   B93   4   KUNST 2
                         
    20.30   M+60   5   VALBY   G   KUNST 2
                         
    20.30   SEN 7M 3   6   TÅRNBY FF   F   KUNST 2
                         
TO 5/10   20.30   SERIE 3 P9   6   HIK   2   KUNST 3
                         
FR 6/10   17.15   U14 M   4   B 93   1   KUNST 2
                         
    17.30   U13 P2   5   KASTRUP   F   BANE 8
                         
    18.30   U15 M   6   AB TÅRNBY   2   KUNST 2
                         
LØ 7/10   10.00   U12 A P3   8   FA 2000       KUNST 2
                         
    10.00   U11 A P3   E   FA 2000       KUNST 2
                         
    10.00   U12 C P3   D   FA 2000       KUNST 3
                         
    11.15   U14 ØST       TRÆNING       KUNST 3
                         
    11.15   U17 P1   1   B 93   4   KUNST 2
                         
    13.00   U14 P1   6   VANLØSE   7   KUNST 3
                         
    13.00   U12 B P4   E   SIF   2   KUNST 2
                         
    13.00   U11 B P4   F   SIF   2   KUNST 2
                         
    14.30   U11 C P4   D   FREM   8   KUNST 2
                         
    14.30   U12 A P2   G   ØSTERBRO   8   KUNST 2
                         
    15.30   U14 ØST 2   4   ELITE BORNH.   1   KUNST 3
                         
SØ 8/10   10.00   U10 C P1 + P3   7   DBUK STÆVNE   8   KUNST 3
                         
    10.00   U12 B P3   4   FA 2000       KUNST 2
                         
    10.00   U11 B P3   5   FA 2000       KUNST 2
                         
    11.15   U12 A P1   6   GVI   1   KUNST 2
                         
    11.15   U11 A P1   F   FR.AMAGER   1   KUNST 2
                         
    12.30   U12 C P4   4   SIF   2   KUNST 2
                         
    12.30   U11 A P2   5   B 93   2   KUNST 2
                         
    13.00   U10 B P1 + P3   7   DBUK STÆVNE   8   KUNST 3
                         
    13.45   U13 P5   6   HAKOAH   1   KUNST 2
                         
    16.00   KB MIX   7   TRÆNING       KUNST 2