FODBOLDEN I   UGE 36
FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
FREDAG 15.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
LØRDAG 09.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
   
SØNDAG 09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 3876 0062
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN PÅ 3876 0062

 

HJEMMEKAMPE UGE 36
DAG   TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE
        HOLD   OMKL   KLUB   OMKL    
MA 4/9   19.45   SUP.MASTER       FR.AMAGER       FR.BERG IP
                         
    20.30   OLD B   2   JYDEN   5   KUNST 3
                         
TI 5/9   14.00   RESERVELIGA       BRØNDBY       KB 2
                         
    20.30   SEN 7M 2   2   NØRREBRO   E   KUNST 3
                         
    20.30   SEN 7M 3   7   OLYMPIC   D   KUNST 3
                         
ON 6/9   19.00   MASTER 7M   4   HB   E   KUNST 3
                         
    20.30   U17 M   1   FREM   G   KUNST 3
                         
    20.30   GRAND OM   5   AB TÅRNBY   6   KUNST 2
                         
TO 7/9   20.30   M +50 7M   2   AIK   F   KUNST 3
                         
    20.30   M +40 7M   6   RØDOVRE   G   KUNST 3
                         
FR 8/9   17.15   U12 A P1   5   AB TÅRNBY   1   KUNST 2
                         
    18.30   U19 P1   1   FB       KUNST 2
                         
    19.00   U14 M   6   GVI   2   KUNST 3
                         
LØ 9/9   10.00   U14 ØST P1   11   HIK   1   KUNST 3
                         
    10.00   U12 B P3   6   B 93   E   BANE 8
                         
    10.00   U13 P2   5   HVIDOVRE   7   KUNST 2
                         
    10.00   U11 B P3   D   B 93   F   KUNST 2
                         
    11.30   U14 ØST P2   4   FARUM   2   KUNST 3
                         
    13.00   U15 ØST P2   6   LSF   1   KUNST 3
                         
    13.00   U11 A P3   D   B 93   F   KUNST 2
                         
    13.00   U13 ØST 2   5   NYKØBING FC   7   KUNST 2
                         
    14.15   U14 P3   4   B 1908   2   KUNST 3
                         
    14.15   U13 P5   G   B 93   8   KUNST 2
                         
    14.15   U11 C P2   F   NØRREBRO   8   KUNST 2
                         
SØ 10/9   10.00   U11 A P2   4   FREM   7   KUNST 2
                         
    10.00   U16 P1   2   SKJOLD   5   KUNST 3
                         
    09.00 -   16.30       TRÆNER-KURSUS       ½ KUNST 2
                         
    11.15   U12 C P3   E   B 93   H   BANE 8
                         
    11.15   U12 A P2   G   SKJOLD   F   KUNST 2
                         
    11.45   U17 P1   1   BRØNSHØJ   6   KUNST 3
                         
    12.30   U11 C P4   4   SIF   7   KUNST 2
                         
    13.45   U12 C P4   2   SKJOLD   5   KUNST 2
                         
    15.00   U12 A P3   8   B 1903   F   KUNST 2
                         
    15.15   U11 A1   E   MALMØ   1   KUNST 2