FODBOLDEN I   UGE 15 - PÅSKEN
FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MAN-TORSDAG LUKKET KONTAKT   TENNISVAGT 3876 0062
   
LANGFREDAG KB LUKKET  
   
LØRDAG LUKKET KONTAKT   TENNISVAGT 3876 0062
   
PÅSKEDAG SØND. KB LUKKET  
 
 
 
FODBOLDEN I   UGE 16
FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
2. PÅSKEDAG MAN. LUKKET KONTAKT   TENNISVAGT 3876 0062
   
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
FREDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
LØRDAG 08.30 - 13.30 PER RASMUSSEN 2180 1835
   
SØNDAG 08.30 - 13.30 PER RASMUSSEN 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN PÅ 3876 0062

 

HJEMMEKAMPE UGE 15-16
DAG   TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE
        HOLD   OMKL   KLUB   OMKL    
MA 10/4   19.30   7M SEN   4   FC RANDOMS   2   KUNST 2
                         
    20.45   VETERAN   5   FR.FORSING    6   KUNST 3
                         
TI 11/4   20.30   SERIE 3 P9   4   HEIMDAL   G   KUNST 3
                         
TO 13/4   16.00   KS-SERIEN   3   FREM       FR.BERG IP
                         
LØ 15/4   10.00   KS-SERIEN   3   TRÆNING       BANE 8
                         
    10.30   U19-LIGAEN   13   TRÆNING       KUNST 3
                         
MA 17/4   14.00   U19-LIGAEN   13   SILKEBROG   1   KUNST 3
                         
TI 18/4   20.30   SERIE 3   4   VLI   2   KUNST 3
                         
0N 19/4   20.30   SEN 7M P1   4   ØSTERBRO   5   KUNST 3
                         
    20.30   SEN 7M P5   6   VESTERBRO A   2   KUNST 2
                         
FR 20/4   17.15   U13 M   7   DRAGØR   E   KUNST 2
                         
    17.15   U13 P5   2   AB TÅRNBY   F   KUNST 2
                         
    18.30   U19 MESTER   1   HVIDOVRE   8   KUNST 3
                         
    18.30   KS-SERIEN   3   FB       FR.BERG IP
                         
     18.30   GRAND OM    5   CARDIFF   6   KUNST 2
                         
LØ 21/4   09.00   U7A           8   BANE 8
                         
    10.00   U12 A2   2   B 93   8   KUNST 2
                         
    10.00   U14 P5   4   VANLØSE   5   KUNST 3
                         
    10.00   U12 B P3   2   HIK   8   KUNST 2
                         
    11.15   U13 ØST   7   KASTRUP   2   KUNST 2
                         
    11.30   U12 A P3   E   B 93   G   KUNST 2
                         
    11.30   U13 P2   6   HUSUM   D   KUNST 3
                         
    11.30   U11 B P2   F   BRØNSHØJ   1   BANE 8
                         
    11.30   U12 C P2   4   GVI   1   KUNST 2
                         
    13.00   U12 B P4   4   NØRREBRO   5   KUNST 2
                         
SØ 9/4   09.00   U8 D   2           BANE 8
                         
    10.00   U10 A2   D   VANLØSE   2   BANE 8
                         
    10.00   U14 P4   1   SIF   8   KUNST 3
                         
    10.00   U12 C P4   5   NØRREBRO   E   KUNST 2
                         
    10.00   U11 C P1   4   AB TÅRNBY   F   KUNST 2
                         
    11.45   U16 P1   7   FB       KUNST 3
                         
    13.30   U17 M   8   B 1903   2   BANE 8
                         
    13.30   SERIE 3 P9   6   SIF   4   KUNST 3
                         
    13.30   U17 ØST   1   AVARTA   5   KUNST 2