FODBOLDEN I   UGE 12
FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TIRSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
ONSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
TORSDAG 15.00 - 21.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
FREDAG 14.00 - 20.00 JESPER NIELSEN 3871 4170
   
LØRDAG 08.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
   
SØNDAG 09.00 - 14.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN PÅ 3876 0062

 

HJEMMEKAMPE UGE 12
DAG   TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE
        HOLD   OMKL   KLUB   OMKL    
MA 20/3   19.45   VET   6   BRØNSHØJ       FR.BERG IP
                         
    20.45   OLD B   5   STENLØSE   7   KUNST 3
                         
    20.45   10 SEN 7M   4   SSB   2   KUNST 2
                         
FR 24/3   18.15   KB 1 FIU-TURN   6   VLI   1   KUNST 3
                         
LØ 25/3   08.45   U12 A1   8   VÆREBRO   5   KUNST 2
                         
    09.00   U17 LIGA   12   TRÆNING       KUNST 3
                         
    10.00   U19 LIGA   13   TRÆNING       KUNST 3
                         
    10.00   U13 P7   6   FB       KUNST 2
                         
    10.00   U13 P6   D   DRAGØR   E   KUNST 2
                         
    11.00   U11 A2   4   HELLAS   G   KUNST 2
                         
    11.00   U12 VÆREBRO   5   LIDINGÖ   6   KUNST 2
                         
    11.30   U13 A1   7   OB   2   KUNST 3
                         
    12.10   U11A P2   4   BSF   F   KUNST 3
                         
    13.15   LUKKET    PGA   U17-LIGA KAMP       KUNST 2
                         
    13.30   U17-LIGA   12   LYNGBY   1   KUNST 2
                         
    15.15   U12 A1   8   LIDINGÖ   6   KUNST 2
                         
    15.30   KS-SERIEN   3   NB BORNHOLM       FR.BERG IP
                         
SØ 26/3   10.00   U15 P5   2   AVARTA   6   KUNST 3
                         
    10.00   U13 M1   E   ESPERGÆRDE   F   KUNST 2
                         
    10.00   U13 P4   7   AVEDØRE   D   KUNST 2
                         
    11.15   U14 P4   1   DRAGØR   5   KUNST 2
                         
    11.30   U14 A1   4   VIRUM-S   G   KUNST 3
                         
    12.30   U10 A1   D   MALMØ   8   KUNST 2
                         
    12.30   U9 A1   7   XX       KUNST 2
                         
    13.00   U13 A2 11M   2   LYNGBY   6   KUNST 3
                         
    14.15   U19 M   1   VEMMELEV   5   KUNST 3
                       
    15.00     KB MIX      TRÆNING