FODBOLDEN I   UGE 11
FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER
DAG TID TILSTEDE TLF.
MANDAG 16.00 - 20.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
   
TIRSDAG 16.00 - 20.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
   
ONSDAG  
   
TORSDAG 16.00 - 20.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
   
FREDAG  
   
LØRDAG 09.00 - 15.00 PER RASMUSSEN 2180 1835
   
SØNDAG 08.30 - 13.30 PER RASMUSSEN 2180 1835
UDENFOR FODBOLDKONTORETS ÅBNINGSTIDER KAN
KB´S ADMINSTRATION TRÆFFES PÅ TLF. 3871 4150.
VAGTEN OM AFTENEN OG I WEEKENDEN PÅ 3876 0062

 

HJEMMEKAMPE UGE 11
DAG   TID   HJEMMEHOLD   UDEHOLD   BANE
        HOLD   OMKL   KLUB   OMKL    
MA 13/3   19.45   VET   2   BIRKERØD       FR.BERG IP
                         
    20.45   OLD B   5   HVIDOVRE   6   KUNST 3
                         
    20.45   SUPMASTER   4   FA 2000       KUNST 2
                         
ON 15/3   20.45   GOM   5   FA 2000/RØDO.       KUNST 2
                         
FR 17/3   17.15   U15 P1-2   5   KB 2   6   KUNST 2
                         
    18.30   U19 M   1   ALLERØD   2   KUNST 2
                         
    18.30   KS-SERIEN   3   TRÆNING       KUNST 3
                         
LØ 18/3   09.00   U17-19 LIGA       TRÆNING       KUNST 3
                         
    09.30   KS-SERIEN   3   TRÆNING       KUNST 2
                         
    10.00   U14 ØST   11   FCN   2   KUNST 3
                         
    11.15   U12C P4   6   LSF   7   KUNST 2
                         
    11.15   U11C P5   6   FR.VALBY   E   KUNST 2
                         
    11.30   U15 ØST   11   FC ROSKILDE   1   KUNST 3
                         
    12.30   7M VET   4   XX   G   KUNST 2
                         
    12.30   U10 A1   D   MELBY-L   8   KUNST 2
                         
    13.00   U11 A2   2   B 93   F   KUNST 3
                         
    14.00   U13 A1   7   FCM   6   KUNST 2
                         
    15.00   U11 A1   E   KØGE-LYNGBY   8   KUNST 2
                         
    15.00   KS-SERIEN   3   HELSINGE   1   KUNST 3
                         
SØ 19/3   09.30   U10 B2   8           KUNST 2
                         
    10.00   U11B P6   D   AVARTA   F   KUNST 2
                         
    10.00   U13 A1   8   FCM   6   KUNST 3
                         
    11.30   U12B P4   G   ABTÅRNBY   5   KUNST 2
                         
    11.30   U12D P2   E   JYLLINGE   5   KUNST 2
                         
    11.45   U17 M   1   VIRUM   7   AFLYST
                         
    12.45   KBS FIU-TURN   4   CBS   2   FR.BERG IP
                         
    13.30   U10 A1   D   BRØNDBY   F   KUNST 3
                         
    13.30   U9 A1   8   XX       KUNST 2
                       
  16.00   KB MIX   7   TRÆNING       LILLE HAL